Hakkımızda

ADM Mermer; 1994 yılında mermer sektörü ile tanışmış ve o yıldan bu yana sektörün çalışma mantığını bilen, eksikliklerini ve artılarını tespit edebilen, tüm gelişmelerini takip eden ve sisteme uygun olanlarını seçip, uygulayabilen, mevcut yapıyı geliştirecek çözümler üreten, ihtiyaç belirleyen, sistemi kurup takip eden ve sonuca götüren bir anlayışla sektöre farklı bir bakış açısı getirecek bir yapıya sahiptir.

30 yıllık tecrübe ile mermeri farklı bir boyutta müşteri memnuniyetine sunmayı ilke edinmiş, kaliteyi deger advetmiş , kurumsal bir kimlikle sektöre başka bir yerden merhaba demeyi hedeflemiştir.

Marka bağımsız olarak projelerde mekanlar için en uygun ürün seçimi, güvenilir tedarikçiler ile ürün ve servis kalitesini en üst seviyeye taşımayı görev bilmiştir.

Yapı firmaları, mimari gruplar, proje firmaları ve doğal taş konusunda çalışan tüm gruplar dahil olmak üzere, pek tabii son kullanıcılar için de bilinçli ve uygun mermer seçimlerini yapmak, renk, kalite, fiyat konusunda en avantajlıyı bulmak ve servis hizmetini sunmak, projelerde doğal taş tasarımlarını yapmak, proje üretim takibini yapmak adına kurulmuş bir firmadır. Proje sahiplerine ilk aşamadan itibaren gerçek yaklaşımlar için yanlış ve maliyetli seçimleri önlemek adına bilgi vermek ve alternatifler sunarak ürünlere ilişkin kapsamlı raporlar sunmaktadır.

ADM Mermer, mermer sektörüne hakim bir yapı içermektedir. Alternatif renk ve ürünleri, uygun fiyatlı, güçlü tedarikçilerden hızlı ve kaliteli tedarik edebilmektedir. Üretim proseslerini bilmekte ve tüm proseslerde kalite kontrolörlüğünü yapabilmektedir.

Mermer sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve güncel bilgileri hizmetlerine dahil edebilmektedir.

Mermerdeki moda renk ve ürünler konusunda müşterilerini sürekli haberdar eden bir yapıya sahiptir.

VİZYON

Mermer sektoründe, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uyarak daima “en iyi“ olmak, iç ve dış pazarlarda müşteri odaklı çalışarak memnuniyeti sağlamak, danışmanlık ve hizmet sektöründe farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlayarak markalaşmak vazgeçilmez hedefimizdir.

MİSYON

Müşterilerimiz için değer yaratacak, beklentilerini karşılayacak kaliteli ve istikrarlı hizmet sunmak için çözüm ortağı olmaktır.