Hizmetlerimiz

DANIŞMANLIK

Yapı ve inşaat projelerinde talep edilen mermer tedariğini sağlamak, sipariş karşılama ve üretim takibi yapmak, sevkiyatı gerçekleştirme aşamasına kadar tüm süreçte söz sahibi olarak müşteri taleplerini gerçekleştirmek.

TASARIM

Yapı ve inşaat projelerinde doğal taş / mermer tasarımlarını yapmak, uygun renk ve ürün yerleştirmeleri sağlamak.

PROJELENDİRME

Doğal taş / mermer kullanılan tüm projelerde imalat çizimlerini yapmak ve üretim aşamasında ve sevkiyatta proje ile paralel gitmesini sağlamak. Proje yönetmenliği yapmak.

SATIŞ

Kendi bünyesinde yer alan mermer showroomundaki ürünler dahil, tüm ülkedeki mermerleri tedarik etmek ve iç ve dış piyasaya satışını gerçekleştirmek.

KONTROLÖRLÜK

Mermer sektöründeki tüm ürünlerin ürün proseslerinde , öncesinde (hammadde aşamasında) veya sonrasında (sevkiyat öncesi), kalite kontrolörlüğünü yapmak, sevkiyat esnasında gözetmenlik yapmak, gerekli görüldüğünde numunelendirmek ve her aşamada detaylı fotoğraflama yaparak rapor hazırlamak. Müşteriye ürün hakkında major ve minör hataları öncesinde belirleyerek kalite kitabını sunmak, olması gereken paketleme spesifikasyonlarını sunmak ve bu kurallara göre titizlikle inceleme yapmak.